Apr 10,2026Deye SUN-EVSE22K01-EU-AC:
Din ultimate smarte elbillader for europeiske veier
Deye Smart Wallbox SUN-EVSE22K01-EU-AC er her for å løse alle dine ladehodepine. Bygget for elskere av europeiske elbiler, europeisk vær og europeiske solenergi-elskere, er dette kraftsenteret på 22 kW mer enn en lader – det er din alt-i-ett-løsning for rask, smart og bærekraftig lading hjemme.
Lynrask lading: Fullt batteri på 3 timer
Lei av å vente 8 timer på at elbilen skal lades?
22kW trefase strøm: Fyller et 60kWh batteri på bare 3 timer (150 km rekkevidde i timen!)
7kW enfase backup: Perfekt for påfylling over natten hvis du ikke har trefasetilgang
6A-32A justerbar strøm: Tilpass strøm via Deye Cloud-appen for fleksibel lasthåndtering
Lad GRATIS med Solar (Ja, virkelig!)
Hvorfor betale for nettstrøm når solen kan drive elbilen din?
Lader utelukkende med overskudd av solenergi (ingen netttrekk!)
Set a battery SOC threshold (default >95%) to prioritize your home’s electricity needs first
Ingen solenergi? Ikke noe problem! Det fungerer frittstående via WiFi med rutenettet også.
Smart planlegging: Spar opptil 60 % på strøm
Lad når strømmen er billigst (over natten/helger)
Plug & Play-modus: Umiddelbar full-strømlading uten konfigurasjon – bare koble til og gå.
Bygget for ethvert europeisk vær
T laderen hans ler av ekstreme forhold:
2000 timer saltspraytestet: Perfekt for kysthjem (ingen rust, ingen ytelsesfall!)
-40°C til 55°C driftstemperatur: Pålitelig lading, selv på de kaldeste/varmeste dagene i året
7-lags sikkerhet: din EVs skytsengel
Sikkerhet er ikke en ettertanke – denne wallboxen har omfattende beskyttelse for deg og bilen din:
OVP/UVP/OLP/SCP: Over/underspenning, overbelastning, kortslutningsbeskyttelse
6mA DC-lekkasjedeteksjon Type II overspenningsvern: Utover standard RCD-sikkerhet